Renginiai

Filmo „Trumeno šou“ peržiūra ir diskusija

Šiemet KF SMD prisidėjo prie kasmet rengiamų Vilniaus universiteto Informacijos dienų, kurias organizuoja Komunikacijos fakultetas. Kadangi pagrindinė šių metų tema buvo masinis originalumas, pakvietėme visus jaukiai filmo „Trumeno šou“ peržiūrai ir diskusijai kartu su portalo KINFO.lt žurnaliste Giedre Vyšniauskaite. Vilniaus Jėzuitų gimnazijoje vykęs renginys džiugino dalyvius ne tik puikiu filmu, bet ir karšta arbata, sausainiais bei spurgomis.

 

Propagandinių animacinių filmų peržiūra ir diskusija

Sausakimšame Mint Vinetu knygyne gruodžio mėnesį įvyko itin didelio susidomėjimo sulaukusi SMD organizuojama propagandinių animacinių filmų peržiūra. Kartu su dokt. Viktor Denisenko buvo bandoma įminti užslėptas propagandos mįsles bei komunikacijos mechanizmą, bandžiusį veikti vaikų mąstymą XX amžiuje. Kadangi norinčiųjų atvykti į peržiūrą buvo gerokai daugiau, nei pajėgė sutilpti knygyne, pažadėjome kartoti renginį ateityje.

 

SMD dalyvavimas stovykloje „Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams“

Vilniaus Jėzuitų gimnazijoje balandžio mėn. 912 klasių moksleiviai turėjo galimybę susipažinti su studentišku gyvenimu. Komunikacijos fakultetą pasirinkę moksleiviai antrąją stovyklos dieną apsilankė radijo ir televizijos studijose, kuriose turėjo atlikti SMD sugalvotas įvariais praktines užduotis. Antroje dienos dalyje surengėme kūrybines orientacines žaidynes, kuriose moksleiviai sužinojo daug naujų dalykų ne tik apie Vilnių, bet ir Komunikacijos fakultetą.

 

Filmo „Naujienų medžiotojas“ peržiūra ir diskusija

Gegužės mėn. SMD prisidėjo prie Žurnalistų dienų „leŽuDi“. Pakvietėme visus į filmo „Naujienų medžiotojas“ peržiūrą kartu su LNK kriminalų žurnalistu Jauniumi Matoniu. Renginio metu aptarta kriminalų žurnalisto realybė, naujienų pateikimas, moralinės dilemos bei kiti klausimai, dominę renginio dalyvius.