Akimirkos iš diskusijos „Café Scientifique: Ar verta būti mokslininku?“

Lapkričio 27 d. įvyko mūsų organizuota diskusija „Ar verta būti mokslininku?“, kuri yra viena iš renginių ciklo „Café Scientifique“ dalių. Diskusijoje dalyvavo Valstybinio mokslinių tyrimų instituto Fizinių ir technologijos mokslų centro direktorius dr. Gintaras Valušis, Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centro mokslininkė dr. Urtė Neniškytė, Vilniaus universiteto biochemijos studentas bei „Vilnius iGEM“ laboratorijos komandos narys Ignas Maželis ir LRT.lt žurnalistė Goda Raibytė, rašanti mokslo populiarinimo temomis, bei mokslo ir technologijų populiarinimo platformos „Techo“ įkūrėja. Prie diskusijos netikėtai prisijungė ir trumpam į Lietuvą sugrįžęs Katalonijos politechnikos universiteto profesorius dr. Kęstutis Staliūnas. Dalinamės akimirkomis iš renginio.