Café Scientifique: Paslėpta reklama socialiniuose tinkluose

Paslėpta reklama

Įsijungęs socialinių tinklų srautą nori pamatyti tau įdomių žmonių įžvalgas, bet netikėtai tavo akis užkliūva už… reklamos. Nežymėtos, subtiliai užmaskuotos, bet pajuntamos. Ar tai teisėta? Kiek žymūs žmonės iš to uždirba pinigų? Ir ar viską galima reklamuoti? Paslėptos reklamos fenomeną prie puodelio kavos nagrinėsime kartu su interneto teisės tyrėju ir VU Teisės klinikos direktoriumi Laurynu Totoraičiu bei agentūros „Socialus marketingas“ reklamos skyriaus vadovu Edgaru Petručioniu.

Laikas: 19.00 val.

Vieta: Knygynas „Mint Vinetu“

Tai pirmoji po pertraukos sugrįžusio renginių ciklo „Café Scientifique“ diskusija. Renginį organizuoja Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Studentų mokslinė draugija.

Lauksime jūsų!