„Studentai – moksleiviams, moksleiviai – studentams 2017“

Balandžio 22 d. moksleiviai, atvykę iš įvairiausių Lietuvos kampelių, turėjo galimybę pasijusti Komunikacijos fakulteto studentais! Jie kalbino Vilniaus gatvių praeivius, TV studijoje skaitė žinias, o vakare apsilankė LRT. Labai ačiū LRT radijo žurnalistei Vitai Ličytei, supažindinusiai moksleivius su radijo žurnalisto kasdienybe, išmokiusiai nebijoti prieiti prie nepažįstamojo ir piešti vaizdą ir nuotaiką garsais, taip pat labai dėkojame LRT muziejaus vadybininkei Raimondai Impolevičienei už labai įdomią ekskursiją po LRT ir visą dieną mums padėjusiems Žurnalistikos instituto darbuotojams Gyčiui Bagočiūnui ir Tomui Jokuboniui bei žurnalistikos studentėms Karolinai Popovaitei ir Gabrielei Grigošaitytei. O moksleivių lauksime papildant Komunikacijos fakulteto bendruomenę!